Bburago Ferrari F1-75 1:43 16 Charles Leclerc

Klauskite apie šią prekę

* Privalomi laukai

Atšaukti

Ar kolekcionuojate metalinių formulių modelius? O gal tiesiog norite pradžiuginti savo sūnų ar pažįstamus? Metaliniai "Bburago" automobilių modeliai gaminami tiesiogiai šiems tikslams!

1:43 mastelio metalinis Bburago 18-36832 Ferrari F1-75 modelis pateikiamas popierinėje dėžutėje. Modelio spalva - raudona, pilotas Nr. 16 Charles Leclerc.

Metaliniai "Bburago" F1 modeliai yra vieni populiariausių rinkoje ne tik dėl gražaus pagaminimo, bet ir dėl draugiškos kainos. Modelių kėbulas pagamintas iš lieto metalo, kuris derinamas su plastikinėmis dalimis. Modelyje yra daugybė detalių ir jis jus pavergs savo unikaliu detaliu dizainu.

Informacija apie modelį:

Ferrari F1-75 (dar žinomas vidiniu pavadinimu Project 674) yra Formulės 1 lenktyninis automobilis. Suprojektuotas ir sukonstruotas "Scuderia Ferrari", kuris 2022 m. varžėsi "Formulės-1" pasaulio čempionate. Pietų Afrikos inžinierius Rory Byrne'as, nors ir nebuvo oficialiai įvertintas, reikšmingai prisidėjo prie F1-75 projektavimo. Kadangi automobilis pasiteisino pirmoje sezono dalyje, jo sutartis buvo pratęsta trejiems metams. Automobilis varžybose debiutavo 2022 m. Bahreino Didžiojo prizo lenktynėse.

Automobilį vairavo Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas jaunesnysis.

Ši važiuoklė yra pirmasis "Ferrari" vienvietis automobilis pagal FIA 2022 m. technines taisykles. F1-75 iškovojo keturias pergales: Bahreine, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Austrijoje. Iš 22 jo lenktynių - 20 podiumų.

Lyginant su pergalių neturinčiais 2020 ir 2021 m. automobiliais, F1-75 iš karto buvo konkurencingas. Pirmosiose lenktynėse Bahreine komanda užėmė pole poziciją ir iškovojo dominuojančią pergalę. Šis poelgis buvo pakartotas Australijoje, kur Leclercas turėjo 46 taškų persvarą, nepaisant komandos nenoro papildyti automobilį atnaujinimais. Lyginant su pagrindiniu varžovu, "Red Bull RB18", F1-75 dažnai pasižymėjo didesniu greičiu posūkiuose, tačiau RB18 buvo pranašesnis tiesiojoje. Leclercas nuo Majamio iki Baku keturis kartus iš eilės iškovojo lyderio pozicijas. Dėl nepatikimumo ir prastos strategijos komandai nepavyko nė vieno iš šių startų paversti pergalėmis. Didžiosios Britanijos Didžiajame Prize Sainzas užėmė pole poziciją ir laimėjo savo pirmąsias "Formulės 1" lenktynes. Kitose lenktynėse Austrijoje F1-75 iškovojo dar vieną pergalę, o Leclercas iškovojo savo penktąją pergalę Didžiojo prizo lenktynėse.